Sposób na transport rowerów?>

Przepiękne trasy rowerowe położone są niekiedy o kilkadziesiąt czy nawet kilkaset kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. Prawdziwi fanatycy rowerów no i oczywiście przyrody są jednak w stanie tą trasę pokonać pociągiem. Alternatywą dla jazdy pociągiem jest użycie samochodów.

Niestety rowery w tradycyjnym bagażniku samochodowym raczej się nie zmieszczą. Potrzebny więc będzie bagażnik rowerowy. O swojej rowerowej pasji najlepiej pomyśleć przy kupnie samochodu. Samochód powinien posiadać specjalne relingi na, których to można zamontować bagażnik rowerowy. Tym sposobem można przewieźć nawet do czterech rowerów.

Porównując koszty biletów pociągowych, można sobie z łatwością obliczyć jak spore oszczędności daje bagażnik rowerowy. Choć trzeba jednak przyznać, że jego cena na początku może zwalić z nóg. Przy częstych podróżach kupno bagażnika rowerowego może być jedną z najlepszych inwestycji. Do wyboru mamy również bagażnik rowerowy montowany z tyłu auta. Koszt ich zakupu będzie zdecydowanie niższy.
Tags: