Rower na twarde nawierzchnie - Kross Evado 7.0?>

Kross to jedna z najbardziej popularnych firm na rynku, która wprowadza regularnie do sprzedaży nowe pomysły na dobrze funkcjonujący rower. Decydując się na propozycje przygotowane przez firmę Kross można liczyć na to, że uda się kupić rower, który będzie świetnie sprawował się w czasie jazdy a jednocześnie będzie odpowiednio trwały.

Takim doskonałym wyborem będzie rower Kross Evado 7.0. Jest to rower z wyższej półki przygotowany na utwardzone nawierzchnie. Model został przygotowany w oparciu o obręcze 28” oraz stabilną aluminiową ramę, która występuje w trzech rozmiarach. Doskonale nadaje się na szosę, jak i też polne drogi utwardzone.

Wszystko oparte zostaje na osprzęcie shimano, który jest gwarancją jakości tego roweru. Montaż hamulców tarczowych miał zagwarantować możliwość szybkiego wytracania prędkości. Rower można bardzo szybko rozpędzić, dlatego takie hamulce mogą wydawać się szczególnie praktyczne. Wybierając Kross Evado 7.0 można liczyć na rower, który będzie dobrze sprawował się i w terenie i w mieście.
Tags: