Wakacje w mieście - rower czy wypożyczony samochód??>

Wybierając się na urlop do wielkiej metropolii często zastanawiamy się nad wyborem właściwego środka transportu, dzięki któremu nie tylko dotrzemy na miejsce, ale również będziemy w stanie przemieścić się z hotelu do miejsc, które będziemy chcieli zwiedzić.

Transport publiczny
Ma on wiele zalet - najważniejszą z nich jest relatywnie niska cena oraz fakt, że jest bardzo przyjazny dla środowiska. Problemem może być to, że nie zawsze pozwoli on dotrzeć do konkretnych miejsc w najszybszy możliwy sposób - trasy autobusów i tramwajów tworzone są tak, aby przecinały jak największą część miasta.

Rower
Może nie przejedziemy nim naraz tysięcy kilometrów, ale jest on znakomitym środkiem transportu w samym centrum metropolii - pozwoli ominąć korki a nam lepiej poczuć atmosferę tętniącego życiem miasta. Co jednak, jeśli nasza kondycja lub stan zdrowia nie są najlepsze a komunikacja miejska nas nie przekonuje? Wówczas można zadać sobie jeszcze jedno pytanie - rower czy wynajem samochodu?

Samochód
Wynajęcie pojazdu wiąże się co prawda z opłatami i koniecznością tkwienia w korkach. Może on jednak okazać się najszybszą możliwością dotarcia do punktów poza miastem, możemy także bez stresu udać się na dłuższą wycieczkę. Wynajem samochodu Śląsk to najlepsze rozwiązanie dla osób niezależnych, które nie chcą być przywiązane do konkretnych godzin odjazdu autobusów i metra.
Tags: