Odzież termiczna do biegania, na narty, siłownię i w góry?>

Coraz więcej Polaków aktywnie spędza czas. Popołudniami w siłowniach ciężko znaleźć miejsce. Widok biegających ludzi w parkach, po chodnikach nie stanowi już nowości dla przechodniów i ulicznych gapiów. Zastosowanie specjalnej odzieży, jak odzież termiczna zwiększa radość z wykonywanych czynności. Atutami termicznej odzieży są nowoczesne materiały o specyficznych funkcjach jak odprowadzanie wilgoci z miejsc szczególnie narażonych na potliwość oraz utrzymywanie ciepła w pozostałych partiach ciała. Plusem jest ich precyzyjne wykonanie oraz  jakość, jak np. zastosowane płaskie szwy, niwelujące podrażnienia. Najchętniej kupowane są:

- koszulki z krótkim rękawem, przeznaczone do joggingu, marszu po górach. Termoaktywna konstrukcja umożliwia przeprowadzanie treningów zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni,

- legginsy termoaktywne, krótkie i długie, bezszwowa konstrukcja pozwala na stopniowanie ucisku. Ograniczają męczenie się mięśni podczas wysiłku. Włókna posiadają odprowadzanie wilgoci. W legginsach wbudowany jest pas silikonowy minimalizujący zmęczenie pleców. Dodatkowo pasy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo o zmierzchu. Płaskie szwy zapobiegają otarciom. Legginsy przeznaczone są dla rowerzystów i nie tylko.
Tags: