Kellys Carter 30 a ich parametry techniczne?>

Rower to jeden z najbardziej pożądanych produktów, a chęć jego posiadania jest niezależna ani od płci, ani od wieku marzącej o nim osoby. Współcześnie największym powodzeniem cieszy się innowacyjna wersja roweru turystycznego, jaką jest Kellys Carter 30. Model został wyposażony w system, który pozwala na regulowanie wysokości kierownicy. Jest to jednoznaczne z tym, że niezależnie od wzrostu, każda osoba może cieszyć się komfortem jazdy.

Rowery Kellys Carter 30 doskonale sprawdzą się zarówno w terenie, jak i w trakcie przemieszczania się po mieście. Ich niekwestionowaną zaletą jest duża stabilność i znakomita amortyzacja. Wyróżniają się lekkością, sportową konstrukcją oraz zastosowaniem napędu z szerokim zakresem przełożeń.

Rowery Kellys Carter 30 mogą być wykorzystywane do jazdy o charakterze rekreacyjnym, jednak doskonale sprawdzą się w czasie intensywnych treningów, ponieważ są wytrzymałe i posiadają wysokie parametry techniczne. Do ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości materiały i dlatego wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród użytkowników.

Kellys Carter 30 to rowery wysokiej klasy, charakteryzujące się przede wszystkim szerokim wachlarzem zastosowań oraz eleganckim wyglądem.

Tags: