Rower właśnie dla ciebie!?>

Wybór odpowiedniego jednośladu to nie jest taka prosta sprawa, ponieważ zwykle kupujemy go na jakiś dłuższy czas. Musi więc być jak najlepszy.

Specjalnie dla kobiet

Zanim zdecydujemy się na konkretny model to musimy dokładnie prześledzić wszystkie oferty, które są aktualnie dostępne. Jeżeli chodzi o rower dla kobiety to bardzo dobrym rozwiązaniem może być kellys clea 70 z uwagi na jego liczne zalety. Ten model został skonstruowany specjalnie dla płci pięknej. Jak przekonuje producent gwarantuje on neutralne prowadzenie oraz najwyższy poziom komfortu na każdym dystansie. Jest wszechstronny, a jego wygląd z pewnością przypadnie do gustu.

Spędź na nim wolny czas

Każdą miłośniczkę jednośladów zadowolić również jego parametry techniczne oraz wyposażenie. Jeżeli chodzi o napęd to jest to Shimano, który jest wydajny i trwały. Z kolie koła KLS pozwalają na pewną i komfortową jazdę i to bez względu na warunki atmosferyczne oraz teren na którym uprawiamy ten sport. Sprawdzi się zarówno na leśnej wyprawie, jak i do jazdy po mieście, wszędzie gdzie lubimy spędzać czas wolny.

Kellys clea 70 to wspaniałe rozwiązanie dla tych, co lubią komfortową jazdę i to nawet długie rowerowe wycieczki. Z pewnością sprawdzi się przez długie lata użytkowania.

Tags: