Rowery dla zawodowców?>

Firma kellys oferuje swoim klientom nie tylko wysokiej klasy rowery rekreacyjne, ale również niezawodne jednoślady, które zaprojektowane zostały z myślą o zawodowych sportowcach, którzy potrzebują sprzętu z najwyższej światowej półki. Marka kellys spłynie na całym świecie z systematycznego wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w swoich rowerach, dlatego też są one w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przykładam wysokiej klasy jednośladu dla zawodowców jest rower kellys viper 50, który w swojej klasie nie ma sobie równych.

KELLYS RATIO Trail Control Link
Rowery kellys viper 50 posiadają między innymi specjalny układ zawieszenia KELLYS RATIO Trail Control Link, który oparty jest na wirtualnym punkcie obrotu. Technologia ta idealnie sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zawodowi rowerzyści cenią sobie przede wszystkim wygodę oraz pełne panowanie nad jednośladem, dlatego też zawieszenie KELLYS RATIO Trail Control Link cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Kto korzysta z rowerów kellys viper 50?
Rowery górskie marki kellys wykorzystywane są przez wielu zawodowych rowerzystów. Mateusz Kotwicki i Konrad Krajewski na rowerach marki kellys pobili rekord świata wjeżdżając na wysokość 5500 m n. p. m. w Himalajach, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich niezawodności.

Tags: