Jaki męski rower crossowy warto wybrać??>

Wybór porządnego roweru crossowego jest bardzo trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy dokonuje się zakupu i nie ma się zielonego pojęcia o nowoczesnej technologii, która stosowana jest w rowerach. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakiej marki rower warto wybrać, aby służył nam sprawnie przez wiele długich lat użytkowania.

Winora Dakar męski 2017
Nowoczesny rower crossowy winora dakar, to doskonała propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z rowerami. Niemieckie rowery crossowe legendarnej już firmy Winora w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają sobie równych. Winora Dakar charakteryzuje się wzorową jakością, wygodną pozycją za kierownicą oraz niezawodnością. Jest to idealny rower crossowy dla wszystkich tych osób, które poszukują kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną. 

Największe zalety
Rower crossowy winora dakar jest bardzo wygodny i szybki, dzięki czemu zaspokoi oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych rowerzystów. Dużym plusem jest również lekka aluminiowa rama o komfortowej geometrii oraz bardzo mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro Auriga. Rower ten posiada również doskonały amortyzator przedni SR Suntour NEX HLO, który czuły jest nawet na najmniejsze nierówności.

Tags: