Rower Kross Level A+ - zupełnie inne spojrzenie na XC?>

Chyba żaden rower nie wzbudza tyle emocji, co Kross Level Plus. Ten jednoślad, choć pojawił się w sprzedaży już w 2012 roku, wciąż wzbudza zachwyt u wielu komentatorów techniki rowerowej i pasjonatów jazdy jednośladem.

Lekki i łatwy w noszeniu
Rowery Kross z rodziny Level Plus charakteryzują się niebywale niską masą. Oczywiście nie jest to niczym wyjątkowym. Kross wypuścił bowiem typowy rower XC, którego cechą szczególną ma być lekkość, niezawodność i możliwość łatwego przenoszenia.

Design w wersji XC
To co uderza w nowym - starym Levelu, to z pewnością design, który wręcz musi się podobać. Piękna, biała i masywna rama jest przyozdobiona charakterystycznymi, tłoczonymi zdobieniami. W tym widoku można naprawdę się zakochać.

Jak się nim jeździ?
Jazda Krossem nie jest trudna a wręcz przyjemna, choć oczywiście warto tu pamiętać o własnych umiejętnościach. Rower jest lekki, przez co sam rwie do przodu. Ponadto cała energia pedałowania jest przenoszona na jazdę jednośladu. Brak zbędnych amortyzatorów sprawia, że jazdę nim pokocha każdy górski kolarz.

Ciekawostką jest fakt, że części rowerowe Kross Level Plus nie są już trudne do zdobycia, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Dzięki temu spadła też ich średnia cena.

Tags: