Polskie rowery Kross?>

Firma produkująca rowery z każdej półki cenowej - Kross - powstała w 1990 roku w Przasnyszu. Aż do 2003 roku działała pod nazwą Grand, która również cieszyła się ogromną popularnością.

Rowery Kross na całym świecie

Rowery i sprzęt rowerowy firmy Kross (https://www.dobrerowery.pl/rowery/0,kross) jest rozpoznawany i ceniony na całym świecie. Polska firma rowerowa prowadzi dystrybucję swojego towaru w ponad 40 krajach świata.

Produkty firmy Kross cechują się wysoką jakością wykonania, a dzięki szerokiej ofercie możliwe jest dobranie roweru oraz akcesoriów rowerowych na każdą kieszeń.

Rower dla każdego

Oferta firmy obejmuje rowery damskie, męskie oraz dziecięce. Producent z Przasnysza zajmuje się produkcją rowerów codziennych, w przystępnych cenach, a także drogich rowerów dla zawodowców.

Szeroki wybór dotyczy nie tylko dostępnych modeli rowerów, ale również gamy kolorystycznej. Dzięki dużej ofercie różnych kolorów ram, każdy jest w stanie dobrać rower do swojego gustu.

Dzięki wysokiej jakości wyrobów, firma cieszy się dużą popularnością i nic w tym dziwnego: przez lata istnienia na rynku zapracowała na swoją renomę.

Rowery Kross szosowe, górskie i trekkingowe

Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości rowery profesjonalne do jazdy szosowej, górskiej oraz trekkingowej. Można wybierać z modeli dla osób początkujących w kolarstwie i egzemplarzy stworzonych z myślą o zawodowcach z dużym doświadczeniem.

Rowery są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających niezawodność.

Tags: