Akcesoria rowerowe - pompki rowerowe?>

Jazda rowerem to bardzo pasjonujący i tani sport. Można przemierzać dziesiątki kilometrów dziennie niezależnie od tego w jaki się jest wieku i cieszyć się eksplorowaniem cudownej pogody. Wyjazdy plenerowe w gronie znajomych odbywają się najczęściej w okresie od wiosny do lata, gdyż zima w naszym klimacie nie sprzyja jeździe na rowerze. W dalsze trasy warto oczywiście zabrać ze sobą najbardziej potrzebne akcesoria, dzięki którym cała wycieczka przebiegnie prawdopodobnie bezpiecznie i bez większych przygód.

Pompka do roweru

Jednym z popularnych akcesoriów do rowerów, które warto zawsze przy sobie mieć są pompki rowerowe. Te małe i przenośne urządzenia są w stanie uratować dalszy wyjazd, kiedy ktoś z uczestników podróży złapie niespodziewanie tak zwanego kapcia. Pompka rowerowa (sprawdź ofertę) może zostać przymocowana zarówno do ramy, jak i wylądować w plecaku, dlatego też wszystko zależy od decyzji jej właściciela. Obecnie produkowane gadżety tego typu są naprawdę małe i bez problemu mieszczą się w plecaku.

Jazda po lesie

Jeżdżenie rowerem po lesie jest bardzo zdrowe dla organizmu, gdyż dotleniamy niesamowicie organizm, który czasem mocno tego potrzebuje. Oczywiście nie można również zapomnieć o aspekcie wizualnym i podziwianiu kwitnących drzew oraz pięknej i bujnej przyrody. W końcu jazda na rowerze to także możliwość polepszenia wyglądu mięśni nóg i rąk, gdyż podczas jazdy tym świetnym jednośladem pracuje wiele partii mięśni.

Tags: