Specjalne okulary rowerowe

akcesoria rowerowe

Planując wycieczkę rowerową, koniecznie zabierz ze sobą okulary, nawet jeżeli niebo pokryte jest chmurami. Są one twoim najlepszym przyjacielem i jedyną deską ratunku w słoneczne dni, jak również chronią twoje oczy przed pyłem i gałęziami.
Przed kupnem specjalnych Czytaj więcej

Składak czyli rower składany

Typy rowerów

Składak to popularna nazwa rowerów używanych w latach 90-tych XX wieku. Jednak teraz nastał czas gdy na rynek weszła nowa generacja rowerów składanych. Czy i teraz odniosą sukces? Z pewnością, ponieważ mają więcej zalet niż wad.
 
W sumie wada jest jedna kosztują tyle ...

Czytaj więcej

Pokonać góry...nie tylko pieszo

Góry to miejsce idealne nie tylko dla miłośników pieszych wycieczek, ale także miłośników rowerów. Żeby zdobyć je w ten sposób trzeba jednak posiadać odpowiedni sprzęt, który przystosowany jest do jazdy w ciężkim terenie. Jak sama nazwa wskazuje, jedynym mądrym wyborem są tutaj ...

Czytaj więcej

Akcesoria do roweru zapewniające komfortową jazdę - sakwy

akcesoria rowerowe

Chcąc wybrać się w wakacyjną podróż na rowerze, ważne jest, aby właściwie zapakować niezbędny sprzęt. Można to oczywiście zrobić, korzystając wyłącznie z plecaka. Jednak to rozwiązanie nie jest wygodne. Najlepiej jest wykorzystać sakwy.
Sakwy, jako Czytaj więcej

Świetny pomysł na biznes - sklep rowerowy

Informacje ogólne

Ciągle rosnąca aktywność polaków sprawia, że sprzęt sportowy jest świetną inwestycją. Sprzedaż akcesoriów oraz pojazdów sportowych może być bardzo dochodowa oczywiście jeśli dobrze wybierzemy lokalizację naszego sklepu. 

Sklep z ...

Czytaj więcej
 
67891011121314